Opis projektu

  • Autor projektu

    Pracownia Projektowa DOMPASJA

  • Dostępne lokalizacje

    Silno

Parametry domu

Pow. użytkowa całkowita

136,91 m²

Powierzchnia garażu

19,90 m²

Powierzchnia zabudowy

174.8 m²

Kubatura

915,00 m³

Wysokość

6.79 m

Minimalne gabaryty działki

26,07m x 11,62m

Wielkość działki

800 m²

Charakterystyka projektu Toronto

Projekt domu parterowego Toronto to niewielki budynek mieszkalny o bardzo ciekawym i przemyślanym układzie pomieszczeń. Z obszernego wiatrołapu możemy wejść zarówno do salonu połączonego z jadalnią oraz do zintegrowanej z kotłownią pralni. Kominek zaplanowano w taki sposób aby palenisko było widoczne zarówno z salonu, jadalni, jak również z otwartej na nie kuchni. Po obu stronach strefy ogólnej zaplanowano strefy prywatne budynku. Po prawej znajdują się dwa ustawne pokoje oraz dedykowana do nich łazienka z wanną prysznicem, toaletą oraz dwie umywalki. Przeciwna strona domu to sypialnia rodziców z wchodzoną garderobą i przynależną do tego pokoju komfortową łazienką. Należy dodać, że projekt przewiduje taras, który zachęca do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie domowników. Toronto jest domem zaplanowanym na rzucie prostokąta, przykryty dwuspadowym dachem.

Hey! I am first heading line feel free to change me

Standard wykonania

Kliknij  poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat standardu budowanych przez nas domów.

Standard wykonania

Hey! I am first heading line feel free to change me

Dostępne lokalizacje

Projekt Toronto realizujemy aktualnie w Silnie lub na życzenie Klienta na jego działce. Aby poznać szczegóły inwestycji kliknij poniżej.

Zobacz inwestycje

Chcesz zrealizować projekt w innej lokalizacji lub na własnej działce? Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Hey! I am first heading line feel free to change me

Chcesz skorzystać z programu MDM?

Limit na I kwartał 2017 r. dla rynku pierwotnego wynosi 3 989,50 zł za m² pow. użytkowej domu. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie dofinansowanie możesz otrzymać w ramach programu MDM, kliknij  i przejdź do kalkulatora.