Opis projektu

  • Autor projektu

    Pracownia Projektowa DOMPASJA

  • Dostępne lokalizacje

    Silno

Parametry domu

Pow. użytkowa całkowita

136,91 m²

Powierzchnia garażu

19,90 m²

Powierzchnia zabudowy

174.8 m²

Kubatura

915,00 m³

Wysokość

6.79 m

Minimalne gabaryty działki

26,07m x 11,62m

Wielkość działki

800 m²

Charakterystyka projektu Toronto

Projekt domu parterowego Toronto to niewielki budynek mieszkalny o bardzo ciekawym i przemyślanym układzie pomieszczeń. Z obszernego wiatrołapu możemy wejść zarówno do salonu połączonego z jadalnią oraz do zintegrowanej z kotłownią pralni. Kominek zaplanowano w taki sposób aby palenisko było widoczne zarówno z salonu, jadalni, jak również z otwartej na nie kuchni. Po obu stronach strefy ogólnej zaplanowano strefy prywatne budynku. Po prawej znajdują się dwa ustawne pokoje oraz dedykowana do nich łazienka z wanną prysznicem, toaletą oraz dwie umywalki. Przeciwna strona domu to sypialnia rodziców z wchodzoną garderobą i przynależną do tego pokoju komfortową łazienką. Należy dodać, że projekt przewiduje taras, który zachęca do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie domowników. Toronto jest domem zaplanowanym na rzucie prostokąta, przykryty dwuspadowym dachem.

Standard wykonania

Kliknij  poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat standardu budowanych przez nas domów.

Standard wykonania

Dostępne lokalizacje

Projekt Toronto realizujemy aktualnie w Silnie lub na życzenie Klienta na jego działce. Aby poznać szczegóły inwestycji kliknij poniżej.

Zobacz inwestycje

Chcesz zrealizować projekt w innej lokalizacji lub na własnej działce? Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Chcesz skorzystać z programu MDM?

Limit na I kwartał 2017 r. dla rynku pierwotnego wynosi 3 989,50 zł za m² pow. użytkowej domu. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie dofinansowanie możesz otrzymać w ramach programu MDM, kliknij  i przejdź do kalkulatora.