Projektowanie wnętrz

We współpracy z dziewczynami z domowe-kreatury.pl świadczymy kompleksowe usługi projektowania i wykończenia wnętrz „pod klucz”– od projektu, poprzez jego realizację, na doborze materiałów i mebli kończąc.

W ramach współpracy z „Domowymi Kreaturami” zapewniamy:

pozytywne kreatury_projektantki

Projekty koncepcyjne i wykonawcze wnętrz

W zależności od potrzeb klienta, jesteśmy w stanie wykonać typowo plastyczny projekt koncepcyjny, jak również projekt wykonawczy, uwzględniający przyłącza elektryczne i wodno-kanalizacyjne, obniżone sufity, a także szczegółowo rozrysowane poszczególne ściany pomieszczeń.

Indywidualne projekty mebli

Na specjalne życzenie klienta, jesteśmy w stanie zastosować w koncepcji indywidualnie zaprojektowane meble, które w późniejszych etapach rozrysujemy technicznie i przekażemy do realizacji firmom stolarskim, jednocześnie czuwając by powstałe meble spełniały pierwotne założenia.

Dobór materiałów

Pomagamy w doborze właściwych materiałów.

Nadzór autorski

Dobry projekt nigdy nie jest gwarancją dobrego efektu końcowego. Dlatego też, wychodząc naprzeciw Państwa potrzeb proponujemy nadzór autorski. Czuwając nad pracą fachowców, wspólnie rozwiązując napotkane problemy na budowie, a także uczestnicząc w zakupach mebli i dodatków pomożemy Państwu stworzyć dom Waszych marzeń.

Aranżacje balkonów i tarasów

W naszej ofercie znajdują Państwo również aranżację balkonów, tarasów, werand a także samych ogrodów. Współpracujemy z firmami zawodowo zajmującymi się zakładaniem coraz popularniejszych ogrodów wertykalnych, czyli specjalnie skonstruowane zielonych ścian, które wprowadzają świeżość i innowacyjność do mieszkań czy tarasów.

Fachowe doradztwo

Prócz samych prac projektowych oferujemy Państwu pomoc z zakresu szeroko pojętej architektury wnętrz. Pomożemy Państwu uporać się z nurtującymi problemami i zagadnieniami.

Projektowanie ogrodów

Oprócz usług związanych z architekturą wnętrz, proponujemy Państwu również doradztwo w zakresie projektowania ogrodów – od projektu po nadzór autorski.

Jesteśmy zespołem doświadczonych projektantek i dekoratorek wnętrz. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałyśmy na rynku krajowym oraz w Wielkiej Brytanii. Nasze projekty realizujemy z największą starannością i dopieszczeniem najmniejszego szczegółu. Jesteśmy pozytywnymi Kreaturami, które oprócz projektowania wnętrz zajmują się realizowaniem swoich pasji. Jakie to pasje? Malowanie, wycinanie, dzierganie, klejenie…. Jednym słowem tworzymy i kreujemy jak na Kreatury przystało.
O sobie
Domowe kreatury

WYBRANE PROJEKTY

SALON-Z-KUCHNIĄ-wersja-1-6
5
Domowe-Kreatury-88
Wizualizacje-koncowe-19
Wariant-1-1
101